ZLEWY/ZLEWOZMYWAKI

Lavello s.c. Adamski Krzysztof Fidziński Kazimierz

NAGRODY I WYRÓZNIENIA

 www: LAVELLO.PL

tel.: 61 333 22 36

email: sklep@otozlewy.pl

Firma Lavello zostałą założona w 2006 roku. od tego czasu nasze produkty zagościły w kilkudziesięciu tysiącach polskich kuchni ale cieszą się one powodzeniem nie tylko w naszym kraju. Z wielkimi sukcesami sprzedajemy zlewozmywaki granitowe na 6 rynkach europejskich, w tym w Wielkiej Brytanii, Niemczech oraz Czechach.

Lavello nie spoczywa na laurach. Aby zaspokoić rosnący popyt w marcu 2018 otworzyliśmy nową fabrykę w Łupicach i powiększyliśmy nasz park maszynowy o wysokiej klasy urządzenia przez co znacząco zwiększyliśmy nasze moce produkcyjne.

Pozwala nam to na szybkie realizowanie zamówień zgodnych z życzeniem klienta.

Od początku istnienia naszej firmy staramy się wyjść naprzeciw potrzebom klientów oraz zapewnić wyjątkową, wyróżniającą się na tle innych firm obsługę przed- i posprzedażową.

Realizujemy to poprzez:

  • darmowe nawiercanie otworów zamawianych zlewozmywaków (zgodnie z życzeniem klientów)
  • oraz wysyłkę bezpłatnych próbek kolorystycznych (aby każdy mógł przekonać się jak kolory zamawianego zlewu będą wyglądać w jego kuchni).

Efektem tych działań są nasze wyniki sprzedażowe oraz bardzo wysokie opinie o naszych sklepach i produktach. Za przykład można podać program Zaufane Opinie Ceneo, w którym od kilku lat średnia miesięczna naszych ocen oscyluje w granicach 97-100% zadowolenia.

Oprócz tego:

  • dysponujemy przyjazną i kompetentną infolinią (dostępną do 20:00 !)
  • oraz aktywnie prowadzimy profile w sieciach społecznościowych. Odpowiadamy tam na zapytania klientów, publikujemy porady, ciekawostki oraz konkursy. Jesteśmy obecni na Facebooku, Instagramie, Snaptchacie oraz YouTube.

Dzięki temu w krajach, w których prowadzimy działalność mamy już prawie 50 tysiącęcy fanów naszej marki.

MARKI OCENIANE W GŁOSOWANIU

Wyniki głosowania Konsumentów 2022

kategoria: ZLEWY/ZLEWOZMYWAKI

ZLEWY / ZLEWOZMYWAKI – ranking opracowany na podstawie głosowania konsumentów. Głosowanie konsumentów jest przeprowadzane na stronie Organizatora głosowania www.nagrodakonsumenta.pl. Głosowanie jest cykliczne, wyniki głosowania są aktualizowane raz na rok – zawsze po głosowaniu.

1.www.Lavello.pl

2. www.brado.sklep.pl

3. www.msanit.pl

4. www.deante.pl

5. www.brenor.pl

6. www.blanco.com

7. www.alveus.pl

8. www.pyramis.pl

9. www.grohe.pl

10. www.wagran.pl