SZAFY

Supeszafy.pl

NAGRODY I WYRÓZNIENIA

 www: superszafy.pl

tel.: 690690123

email:bok@superszafy.pl

Super Szafy to sprawdzony, solidny i pewny producent szaf na wymiar. Jesteśmy marką ze 100% kapitałem polskim, jednak cieszącą się popularnością również poza granicami naszego kraju. Domeną naszej firmy jest tworzenie spersonalizowanych rozwiązań dla mebli na wymiar idealnie wpisujących się we wszystkie style wnętrz – od klasycznego, przez nowoczesny i skandynawski, po vintage.

Działalność naszej firmy opiera się przede wszystkim na znalezieniu odpowiednich rozwiązań dostosowanych do potrzeb różnych klientów. Wiemy, że nasze wieloletnie doświadczenie połączone z odpowiednio wykwalifikowaną kadrą pracowniczą (od projektantów, stolarzy, po kierowców i monterów), a także doskonale wyposażonym zapleczem maszynowym pozwala nam tworzyć meble na miarę XXI wieku.

MARKI OCENIANE W GŁOSOWANIU

Wyniki głosowania Konsumentów 2022

kategoria: SZAFY

Meble szafy – ranking opracowany na podstawie głosowania konsumentów. Głosowanie konsumentów jest przeprowadzane na stronie Organizatora głosowania www.nagrodakonsumenta.pl. Głosowanie jest cykliczne, wyniki głosowania są aktualizowane raz na rok – zawsze po głosowaniu.

1.www.superszafy.pl

2. www.komandor.pll

3. www.kieleckafabrykamebli.pl

4. www.eltap.pl

5. www.helvetia-meble.pl

6. www.abiksmeble.pl

7. www.dobrasofa.pl

8. www.duet-szafy.pl

9. www.erton.pl

10. www.jarstol.eu