GRZEJNIKI ELEKTRYCZNE

Marka Mill

NAGRODY I WYRÓZNIENIA

 www: eleme.pl

tel.: 22 280 90 10

email: biuro@10office.pl

Eleme Polska Sp. z o.o. powstała z myślą̨ o wspieraniu rozwoju rynku dystrybucji produktów dedykowanych dla technologii „inteligentnego domu”.

​W oparciu o wiedzę i doświadczenie zdobyte w procesach rozwoju sprzedaży na innych rynkach oraz wysoce wykwalifikowany personel oferujemy możliwość́ penetracji lokalnych kanałów sprzedaży, działania intensyfikujące sprzedaż̇ oraz obsługę̨ posprzedażną i gwarancyjną. Jako platforma sprzedażowo – promocyjna proponujemy wsparcie dystrybucyjne oferując szeroką gamę̨ narzędzi rozwijających rozpoznawalność́ technologii „inteligentnego domu”, wspierających jej sprzedaż̇ i budujących świadomość́ lokalnych marek, które oferują̨ dedykowane tej technologii urządzenia.

​W ramach współpracy z partnerami biznesowymi naszym celem jest wspólne osiąganie założonych celów sprzedażowych, kompleksowe wsparcie na polu dystrybucyjnym oraz rozwój, utrzymywanie i promocja sprzedaży produktów technologii „inteligentnego domu”, których portfolio uzgadniane jest na podstawie negocjacji i umów handlowych z dostawcami sprzętu.

MARKI OCENIANE W GŁOSOWANIU

Wyniki głosowania Konsumentów 2023

kategoria: GRZEJNIKI ELEKTRYCZNE

Grzejniki elektryczne – ranking opracowany na podstawie głosowania konsumentów. Głosowanie konsumentów jest przeprowadzane na stronie Organizatora głosowania www.nagrodakonsumenta.pl. Głosowanie jest cykliczne, wyniki głosowania są aktualizowane raz na rok – zawsze po głosowaniu.

Wyniki wkrótce 2023

1.www.

2. www.

3. www.

4. www.

5. www.

6. www.

7. www.

8. www.

9. www.

10. www.