POŚCIEL i PRZEŚCIERADŁA

MERINO-POLSKA.pl

NAGRODY I WYRÓZNIENIA

 www: merino-polska.pl

tel.: 882 354 303

email:sklep@merino-polska.pl 

Przedsiębiorstwo produkcyjno-handlowo-usługowe Merino Polska powstało w 1993 roku. Na początku działalności zakład zajmował się produkcją dzianin futerkowych z czystej, żywej wełny oraz akrylu i włókien syntetycznych. Z biegiem czasu i rozwoju, firma zwiększała zarówno zakres możliwości produkcyjnych, jak i gamę produktów. W 1999 roku powstała nowa siedziba firmy, w dużym budynku, co pozwoliło na ponowne zwiększenie podaży i co się z tym wiąże — zasięgu i pozycji na rynku.

Po 10 latach działalności, jako przedsiębiorstwo ciągle rozwijające się, do grona naszych Klientów dołączały coraz to nowe placówki publiczne takie jak: szpitale, domy spokojnej starości, centra meblowe, hotele i pensjonaty. Fakt ten stanowi ogromne wyróżnienie i świadczy o obdarzeniu naszej firmy pełnym zaufaniem.

Nasze produkty cieszą się dużym zainteresowaniem również za granicą. Od kilku lat w sposób nieprzerwany nasze produkty wędrują zarówno do partnerów z Unii Europejskiej: Czechy, Słowacja, Litwa, Estonia i Niemcy, jak również do partnerów z Ukrainy, Serbii i Czarnogóry, Chorwacji i Islandii.

W dniu dzisiejszym w naszej ofercie znajdziecie Państwo bogaty asortyment takich produktów jak: wyroby wełniane, pościele, kołdry, poduszki, koce, śpiwory, narzuty na łóżka i sypialnię, artykuły dekoracyjne, obrusy, serwety, bieżniki, ściereczki, ręczniki, szlafroki, wyroby antyalergiczne, artykuły dziecięce i inne.

MARKI OCENIANE W GŁOSOWANIU

Wyniki głosowania Konsumentów 2022

kategoria: POŚCIEL

Pościel  – ranking opracowany na podstawie głosowania konsumentów. Głosowanie konsumentów jest przeprowadzane na stronie Organizatora głosowania www.nagrodakonsumenta.pl. Głosowanie jest cykliczne, wyniki głosowania są aktualizowane raz na rok – zawsze po głosowaniu.

1.www.PoscielNIKA-sklep.pl

2. www.Textom.pl

3. www.Merino-polska.pl

4. www.Polska-Posciel.pl

5. www.Podkolderka.pl

6. www.Adam-pl.com

7. www.Pościel-kobi.pl

8. www.FARO.com.pl

9. www.Annaposciel.pl

10. www.Breneca.com