KOŁDRY I PODUSZKI

LAUREAT OGÓLNOPOLSKIEGO PLEBISCYTU

Henmar.com.pl

NAGRODY I WYRÓZNIENIA

NAJLEPSZA MARA MEBLI WYBÓR KONSUMENTÓW

 www: Henmar.com.pl

tel.:  48 618 29 27

email: henmarsklep@gmail.com

Zakład Przetwórstwa Pierza „Henmar” Piechurscy ma swoją siedzibę w Wierzbicy koło Radomia. Jest firmą z długoletnią tradycją w branży tekstylnej z ogromnym potencjałem. Początki Firmy sięgają 1989 roku, zajmujemy się sprzedażą detaliczną i hurtową zarówno poprzez sklepy firmowe stacjonarne jak i internetowe. Kolejne lata owocowały zarówno wzrostem produkcji, jak i zatrudnienia, nasi pracownicy zawsze fachowo i profesjonalnie podchodzą do każdego klienta. Naszą dewizą jest satysfakcja klienta oraz radość z kupowania

Od początku istnienia zakład specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości wyrobów pościelowych, kołder i poduszek, do produkcji których używane są zarówno wypełnienia naturalne (puch, półpuch, pierze oraz pierze darte) jak i syntetyczne (silikon oraz granulat silikonowy/sztuczny puch). Dzięki wdrożeniu najnowszych technologii, ciągłej modernizacji, zdobytemu doświadczeniu i wiedzy, w zakładzie wytwarzane są produkty najwyższej jakości, w szerokiej gamie rozmiarów, wzornictwa i wykończeń. Wyspecjalizowana załoga naszej firmy, na każdym etapie produkcji dba o jak najwyższą jakość produktów oraz zadowolenie najbardziej wymagających klientów. Nasze produkty trafiają głównie na rynki europejskie i azjatyckie.

Dodatkowo od kilku lat prowadzimy usługi w zakresie renowacji używanej pościeli. Posiadamy nowoczesne maszyny do przetwórstwa i uszlachetniania pierza.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i zapraszamy do współpracy.

LAUREAT OGÓLNOPOLSKIEGO PLEBISCYTU

Therest.pl

NAGRODY I WYRÓZNIENIA

NAJLEPSZA MARA MEBLI WYBÓR KONSUMENTÓW

 www:Therest.pl

tel.: +48 601 377 220

email: hello@therest.pl

Najlepsze pomysły powstają z prostej potrzeby, dlatego pierwsze poduszki zrobiłyśmy dla siebie. Szybko okazało się, że potrzeba lepszego spania nie tylko nam spędza sen z powiek, musiałyśmy więc działać! REST to wypadkowa chęci, pracy, rozmów, badań i dwudziestu lat doświadczenia rodzinnej firmy PUR, która jak nikt inny zna poduszkowe potrzeby. Wierzymy, że każdy zasługuje na lepszy sen. Rozgość się u nas i po prostu odpocznij. Miło Cię poznać! Magda i Asia

MARKI OCENIANE W GŁOSOWANIU

Wyniki głosowania Konsumentów 2023

kategoria: KOŁDRY I PODUSZKI

KOŁDRY I PODUSZKI ranking opracowany na podstawie głosowania konsumentów. Głosowanie konsumentów jest przeprowadzane na stronie Organizatora głosowania www.nagrodakonsumenta.pl. Głosowanie jest cykliczne, wyniki głosowania są aktualizowane raz na rok – zawsze po głosowaniu.

1.www.Henmar.com.pl

2. www.Therest.pl

3. www.Poldaun.pl

4. www.Posciel-hurt.pl

5. www.ExpertSnu.pl

6. www.Renilo.pl

7. www.Piorko.com

8. www.Lech-Pol.eu

9. www.Flaming-sklep.pl

10. www.KOLDRY-DREAMLAND.pl