MEBLE METALOWE

LOCOBOX Sp. z o. o.

NAGRODY I WYRÓZNIENIA

 www: locobox.pl

tel.: +48 33 400 04 90

email: biuro@locobox.pl

Jesteśmy producentem mebli metalowych z Bielska-Białej, którego produkty co roku trafiają do tysięcy odbiorców. Produkujemy funkcjonalne i solidne szafy pracownicze, szafy ubraniowe,  narzędziowe, szafy BHP i inne, które na co dzień służą pracownikom wielu firm i fabryk.

Realizujemy projekty wyposażenia szkół w szafki szkolne, szafki ubraniowe i skrytkowe. Dostarczamy meble do biur w postaci szaf aktowych, szaf biurowych czy szaf na dokumentację RODO. Wspieramy przemysł zapewniając stoły i szafy robocze, regały metalowe, szafy narzędziowe. Jesteśmy wszędzie tam gdzie liczy się uniwersalność, bezpieczeństwo i trwałość przechowywania.

Produkujemy meble metalowe bazując na sprawdzonych materiałach i systemach. Kreujemy i wdrażamy nowoczesne rozwiązania analizując potrzeby naszych Klientów. Nad produkcją naszych wyrobów czuwają specjaliści z wielu działów począwszy od projektowania, logistyki, obróbki surowca, montażu, lakierowania, kompletowania i składania a na transporcie i obsłudze posprzedażnej włącznie. Sprawdzony park maszynowy oraz kilka tysięcy metrów kwadratowych naszych hal fabrycznych dają nam szerokie możliwości produkcyjne.

MARKI OCENIANE W GŁOSOWANIU

Wyniki głosowania Konsumentów 2022

kategoria: MEBLE METALOWE

Meble metalowe – ranking opracowany na podstawie głosowania konsumentów. Głosowanie konsumentów jest przeprowadzane na stronie Organizatora głosowania www.nagrodakonsumenta.pl. Głosowanie jest cykliczne, wyniki głosowania są aktualizowane raz na rok – zawsze po głosowaniu.

1.www.locobox.pl

2. www.fastservice.pl

3. www.meblebiuromax.pl

4. www.met-pol.pl

5. www.gmgslupsk.pl

6. www.melmet.com.pl

7. www.meble-promag.pl

8. www.adves.pl

9. www.budo-ex.pl

10. www.dbmeble.pl