ŁÓŻKA

LAVERTO.pl

NAGRODY I WYRÓZNIENIA

 www: laverto.pl

tel.:516 – 644 – 633

email:BIURO@LAVERTO.PL

LOZKODESIGN.pl

NAGRODY I WYRÓZNIENIA

 www:lozkodesign.pl

tel.:+48 732 220 022

email: kontakt@lozkodesign.pl

.

MEBLEHOT.pl

NAGRODY I WYRÓZNIENIA

 www: meblehot.pl

tel.: 722 070 003

email: sklep@meblehot.pl

Meble Hot to marka stworzona kilka lat temu. Jesteśmy producentem materacy oraz mebli tapicerowanych. Z sukcesem wychodzimy naprzeciw naszym Klientom tworząc meble dostosowane do ich indywidualnych potrzeb.

Oferta naszego sklepu internetowego jest rozszerzona o meble znanych i sprawdzonych marek, przez co posiadamy bardzo szeroki asortyment mebli do wszystkich pomieszczeń. Meble, które znajdziesz w naszym sklepie internetowym są nie tylko świetnej jakości, ale również posiadają atrakcyjną cenę.

Poprzez słuchanie uwag Klientów wciąż podnosimy sobie poprzeczkę, aby zakup mebli był czystą przyjemnością. Stale poprawiamy naszą stronę internetową, aby była jeszcze przyjemniejsza w obsłudze dla użytkownika.

Wygodna formuła meblowego sklepu internetowego Meble Hot pozwala zaoszczędzić czas na poszukiwanie wymarzonych elementów Twojego domu. Wszystkie produkty są dokładnie przedstawione i opisane.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą, a w razie jakichkolwiek pytań, służymy doradztwem i pomocą.

Budując FORTE, cały czas pamiętamy o otaczającym nas środowisku. Wiemy, że od naszych decyzji i konkretnych działań zależy to, jak będzie wyglądał świat przyszłych pokoleń. Nadal chcemy się rozwijać i chcemy to robić w sposób zrównoważony.

MARKI OCENIANE W GŁOSOWANIU

Wyniki głosowania Konsumentów 2022

kategoria: ŁÓŻKA

ŁÓŻKA – ranking opracowany na podstawie głosowania konsumentów. Głosowanie konsumentów jest przeprowadzane na stronie Organizatora głosowania www.nagrodakonsumenta.pl. Głosowanie jest cykliczne, wyniki głosowania są aktualizowane raz na rok – zawsze po głosowaniu.

1.www.laverto.pl

2. www.lozkodesign.pl

3. www.comforteo.eu oraz  www.meblehot.pl

4. www.azardi.art

5. www.meblegruszka.com

6. www.mebleares.pl

7. www.mybed.pl

8. www.meblegold.pl

9. www.fashionmeble.pl

10. www.lwmeble24.pl