KRZESŁA

BEMONDI Sp. z o.o.

NAGRODY I WYRÓZNIENIA

 www: bemondi.pl

tel.: 502 650 000

email: kontakt@bemondi.pl

Zaczynaliśmy wiele lat temu jako mały sklep meblowy, zlokalizowany na obrzeżach Warszawy, sprzedający meble przez internet. Początkowo nasza oferta obejmowała meble biurowe i stylowe meble do domu, a sprzedaż prowadziliśmy tylko na terenie Polski. Stopniowo poszerzaliśmy asortyment, rozwijaliśmy się, nabieraliśmy doświadczenia. Dziś sprzedajemy nasze meble głównie w Niemczech, Austrii, Czechach, na Słowacji i we Włoszech. Dostarczamy towar na terenie całej Europy. W planach mamy zdobycie kolejnych rynków. Zmieniliśmy siedzibę na obecną, przy ulicy Bokserskiej 66A w Warszawie. W pobliżu znajduje się też kompleks magazynowy, dzięki czemu sprawniej dostarczamy towar klientom. Możliwa jest też opcja bezpłatnego odbioru osobistego zakupionych mebli. Naszym atutem jest szybki transport i towar dostępny od ręki. Otworzyliśmy też dla naszych klientów ekspozycję, aby każdy mógł do nas przyjść, porozmawiać, obejrzeć meble z bliska, a także napić się z nami kawy.

Wśród doświadczeń sklepu meblowego Bemondi są sukcesy, które osiągamy dzięki zaangażowanej pracy naszego doświadczonego zespołu. Na swoim koncie mamy też porażki, z których wyciągnęliśmy naukę. Dzięki temu, że się wydarzyły, jesteśmy mądrzejsi, wiemy, jak ich uniknąć w przyszłości. Suma tych dobrych i trudnych doświadczeń determinuje miejsce, w którym jesteśmy. 

MARKI OCENIANE W GŁOSOWANIU

Wyniki głosowania Konsumentów 2022

kategoria: KRZESŁA

Krzesła – ranking opracowany na podstawie głosowania konsumentów. Głosowanie konsumentów jest przeprowadzane na stronie Organizatora głosowania www.nagrodakonsumenta.pl. Głosowanie jest cykliczne, wyniki głosowania są aktualizowane raz na rok – zawsze po głosowaniu.

1.www.Bemondi.pl

2. www.kieleckafabrykamebli.pl

3. www.gmyrex.pl

4. www.meblearkadius.pl

5. www.meblemwm.pl

6. www.bettso.pl

7. www.bejot.eu

8. www.syl-dom.pl

9. www.mikut.pl

10. www.meble-pyka.pl